معرفی بزرگترین مرکز خرید غرب تهران

در شهری به زیبایی شهر جدید اندیشه، خرید فقط یک کارعادی نیست، بلکه یک سرگرمی است، یک فعالیت ارزشمند که مشتریان از آن لذت می برند. بهره مندی از ویژگی های خاص اولین قدم برای دستیابی به فضای مرکز خریدی است که مشتریان دوستش خواهند داشت. مجموعه نقش اندیشه بزرگترین مرکز خرید در غرب تهران می باشد که دارای ویژگی های بسیار خوبی برای یک خرید دلچسب می باشد.

در این مطلب ما به پنج ویژگی خوب این بازار که باعث خاص شدن آن شده نگاهی خواهیم انداخت.

ویژگی های بزرگترین مرکز خرید غرب تهران

پارکینگ اختصاصی

مشتریان فقط برای خرید کالا به مرکز خرید مراجعه نمی کنند و اگر هم صرفا برای همین دلیل مراجعه کنند باید شرایطی فراهم باشد که در بازار بتوانند با خیال راحت خرید کنند. همیشه بزرگترین دغدغه مراجعین فراهم بودن جای پارک است و می خواهند امنیت خودرو نیز به اندازه کافی تامین باشد. مجموعه نقش اندیشه بزرگترین مرکز خرید غرب تهران دارای پارکینگ اختصاصی می باشد که مراجعین محترم می توانند با خیال راحت خودروی خود را در آنجا پارک کنند و به خرید و تفریح بپردازند. البته دسترسی آسان به بازار نقش اندیشه از تمام فازها و همه مناطق اطراف به بازار، به‌ لطف وجود تاکسی‌ های خطی در پایانه فاز سه وجود دارد که رسیدن به این بازار را خیلی راحت کرده‌اند.

بازار در اندیشه

زیبایی مثال زدنی

فواره‌ آب نه تنها سر و صدای خیابان را کاهش می‌دهند، بلکه می‌توانند به فضای یک تجربه خرید دلپذیر اضافه کنند. مجموعه نقش اندیشه با دارا بودن فواره های آب زیبا به مکانی مناسب برای تفریح تبدیل شده اند. علاوه بر تمام این ها معماری سنتی اسلامی این بازار، ان را به مکانی مناسب برای عکس برداری تبدیل کرده است و همه روزه افراد زیادی با دوربین های حرفه ای مشغول عکس برداری از این بنا و یا افراد مختلف می شوند.

کافه ها، رستوران و فست فود

برای فضاهای بخصوص بزرگ، وجود کافه و رستوران می تواند مفید باشد که خریداران بتوانند در آن استراحت کنند، از منظره لذت ببرند، مردم را تماشا کنند و از یک میان وعده لذت ببرند. وقتی به مشتریان این فرصت را داده شود که به پاهای خود استراحت دهند و استراحت کنند، لذت بیشتری از خرید می برند و برای مدت بیشتری در بازار حضور خواهند داشت. بازار نقش اندیشه با دارا بودن کافه های متعدد، فست فود ها و رستوران های بسیار عالی، می توانند حتی مکانی برای قرار های شما و دعوت دوستانتان به قهوه و یا ناهار و شام باشند.

 

تنوع فروشگاه ها

همان طور که گفتیم مجموعه نقش اندیشه بزرگترین مرکز حرید غرب تهران می باشد. به همین سبب شما می توانید فروشگاه های گوناگونی را در آن پیدا کنید و تقریبا هر چیزی را که بخواهید خرید کنید. علاوه بر فروشگاه هایی نظیر پوشاک؛ تلفن همراه، شما می توانید فروشگاه های مبلمان و دکوراسیون را نیز در این مجموعه ببینید. همچنین در طبقه بالا نیز دفاتر اداری نیز مانند، دفاتر IT و طراحی سایت، بیمه و … نیز وجود دارند. تمامی این ویژگی ها باعث شده اند که بازار نقش اندیشه بزرگترین مرکز خرید در غرب تهران باشد.

مسجد بزرگ سلمان فارسی

بازار نقش اندیشه

بازار بزرگ نقش اندیشه دارای امکانات زیادی می باشد. معماری این بازار الگو گرفته شده از میدان نقش جهان اصفهان می باشد و خیلی ها ممکن است از عکس ها این بازار را با میدان نقش جهان اشتباه بگیرند. البته این شباهت زیاد نیست ولی ممکن است کسانی که آشنایی دقیق با میدان نقش جهان نداشته باشند دچار اشتباه شوند. یکی از کلیدی ترین عناصر بازار نقش اندیشه مسجد آن می باشد که گنبدی فیروزه ای رنگ دارد و در زیر آن مسجدی بزرگ قرار دارد. در این مسجد نمازگزاران می توانند در کنار خرید نماز هم بخوانند و نماز جماعت نیز در این مسجد هر روز برگزار می گردد.

در واقع بازار زیبا و بزرگ نقش اندیشه را باید به عنوان بهترین مکان و جاذبه گردشگری شهر جدید اندیشه معرفی کرد. همانطور که در بخش بالا به آن اشاره شد، مسجد سلمان فارسی یکی از زیباترین بخش های این مکان می باشد. اما باید به این نکته اشاره کرد که گنبد فیروزه ای رنگ  این مسجد دومین گنبد بزرگ در ایران می باشد.

فضای سبز

بازار نقش اندیشه حیاط و فضایی کوچک در قسمت پشتی‌ دارد. فضای اصلی مجموعه سه‌طبقه و ۱۲ سرا دارد که هر یک به‌ نام یکی از شاعران نامدار ایرانی نام‌گذاری شده‌اند، نظیر سرای فردوسی، سرای حافظ، سرای عطار نیشابوری، سرای حکیم عمرخیام و سرای پروین اعتصامی. این امر نشان می‌دهد ایرانیان همیشه و در همه حال برای بزرگان فرهنگ خود ارزش و اهمیتی به‌ سزا قائل بوده‌ و هستند. رواق‌ ها، آب‌نما ها، سالن‌ های چند منظوره، حجره‌ های تجاری، سالن ورزش‌ های باستانی و زورخانه‌ ای و فضای سبز از دارایی‌ های دیگر بازار نقش اندیشه هستند.

نتیجه گیری

همان طور که در قسمت بالا گفتیم بازار بزرگ نقش اندیشه بزرگترین و زیباترین  مرکز خرید غرب تهران می باشد که شامل واحدهای تجاری، جامبو، رستوران، شهربازی و باشگاه بانوان و آقایان است که باعث می شود ساعات خوشی را در این بازار بگذارنید. شما عزیزان در صورتی که قصد خرید و گذراندن اوقات خوشی را برای خود و خانواده عزیزتان دارید، حتما سری به این بازار بزرگ ایرانی اسلامی بزنید. شما عزیزان می توانید از فروشگاه های بزرگ این مرکز خرید دیدن کنید و تمامی وسایل و لوازم شخصی مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین درصورتی که به دنبال یک لوکشین زیبا برای گرفتن عکس هستید، حتما به این جاذبه گردشگری بزرگ و زیبا در شهر جدید اندیشه سر بزنید. زیباترین و به یادماندنی ترین عکس ها را در بزرگترین مرکز خرید خرید غرب تهران ، نقش اندیشه (بازار ایرانی اسلامی) بگیرد.

درصورت وجود هرگونه سوال، نظرات و پیشنهادات مورد ویژگی های بازار با کارشناسان ما در مجموعه بزرگ نقش اندیشه(بازار ایرانی اسلامی) در تماس باشید. تمامی انتقادات و پیشنهاد شما بصورت کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

15 فروردین 1401 10:49 ب.ظ