درباره ما - بازار بزرگ نقش اندیشه درباره ما - بازار بزرگ نقش اندیشه

نقش اندیشه

بازار بزرگ نقش اندیشه در سال ۱۳۹۰ احداث و در ۱۳۹۳ به بهره‌برداری رسیده است. به طور کلی ظاهر این بنا شباهت زیادی با میدان نقش جهان اصفهان دارد. اما کمی که در آن پیش می‌روید، متوجه می‌شوید این بنا فقط الگو‌برداری کوچکی از آن بنای تاریخی بوده و ویژگی‌های خاص خود را دارد.

بازار بزرگ نقش اندیشه به عنوان یکی از زیباترین مراکز تجاری در غرب تهران شناخته می شود، در این مرکز بیش از 1200 مغازه در متراژهای مختلف ساخته شده است. این بازار بزرگ دارای امکانت مختلف رفاهی، تفریحی، ورزشی و… نیز می باشد. تا افراد لذت خرید و تفریح را در این مرکز تجربه کنند. این مرکز در سال 1393 در فاز 4 شهر جدید اندیشه احداث و به بهره برداری رسیده است.

با نقش اندیشه بیشتر آشنا شوید...

یکی از مهم ترین شاخصه های این بازار معماری و طراحی آن است. ایده اصلی این بازار از میدان نقش جهان اصفهان گرفته شده است. مساحت این زمین حدود 5.2 هکتار و با زیربنای 115000 متر مربعی ساخته شده است. این بازار شامل بخش های تجاری، فرهنگی، مذهبی، ورزشی و… می باشد. موقعیت مکانی مناسب نیز یکی دیگر از ویژگی های آن است که دسترسی افراد را به آن بیشتر کرده است. وجود دو خیابان 32 و 24 متری در اطراف که به یکدیگر متصل می شوند از دیگر بخش های مهم موقعیت جغرافیایی این بازار می باشد.

بازار نقش اندیشه از لحاظ معماری و نوع ساخت از معماری کلاسیک ایرانی پیروی می کند. همچنین قرار دادن مسجد در محوریت مرکزی بازار به عنوان یکی از شاخص های اصلی در نمای فرهنگی این بازار خودنمایی می کند. که باعث می شود همه واحدها و کل محوریت این بنا از دو سمت در مرکز آن معطوف شود. همچنین لازم به ذکر است که در ساخت این مرکز تجاری از المان های مختلف و طراحی استفاده شده است. که باعث شده این بازار بزرگ به عنوان یکی از بهترین و زیباترین ساختمان های تجاری در غرب تهران شناخته شود.

 

ثبت آگهی در نقش اندیشه

شما می توانید برای ثبت مشاغل و یا درج آگهی تبلیغات خود در یکی از بهترین و بزرگترین مراکز تجاری- تفریحی در غرب تهران با ما تماس بگیرید. 

جهت پرسش هرگونه سوال و کسب اطلاعات بیشتر، می توانید با ما در ارتباط باشید.